Võta meiega ühendust

Sul on küsimusi? Oleme valmis sind aitama!

WorkBite seab kõrgeid standardeid nii tööotsijatele kui ka tööandjatele. Nii võivad talentide ja tööampsude otsijad olla kindlad, et WorkBite tööandjad ja töötajad on väärtuspõhise mõtteviisiga. Meie vahendatud töökohtadel on  piirkonnas tagatud konkurentsivõimeline palk ja väärikas töökeskkond. Me hoolime, et igal vahendataval tööotsijal oleks enda väärtustega kooskõlas töökoht ning toetame nii tööotsijaid kui tööandjaid töökohaga seotud küsimustes.

Ettevõtetele oleme aga tänu meie personaalsele lähenemisele ja tiimitööle võimelised tagama kontrollitud ja kompetentse tööjõu- ka renditööjõu. Kui aga töötaja peaks nelja kuu jooksul mistahes põhjusel lahkuma, siis tagame tühjaks jäänud ametikohale ilma lisatasuta uue tubli tegija. 

Meie Workbite'is usume isiklikku lähenemisse. Seetōttu me mitte lihtsalt ei kuuluta, vaid kuulame, arvestame ja tegutseme. Just nii jōuame üheskoos sihile ja Teil jääb aega pühenduda juba oma järgmistele eesmärkidele.

Värbamisteenuse pakkujana saame me pakkuda ühe värbaja asemel tervet tiimi, kes panustavad kvaliteetse tööjõu leidmisele.

Täname! Sinu kiri on saadetud!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Ettevõtete tagasiside

Eliise Ala

Personalijuht / Fob Solutions

Vajasime osalise koormusega ja paindlikku kontori assistenti, kes saaks meid abistada väga erinevate teemadega. Kui aus olla, siis ma mõtlesin, et äkki sellist inimest, kes oleks nii multifunktsionaalne ja samal ajal paindlik vastavalt meie vajadustele, ei olegi ehk võimalik leida. Teades, et WorkBite'is töötavad noored ja hakkajad inimesed, kellele meeldib õppida uusi asju ja säilitada oma vabadus, pöördusime oma sooviga nende poole. WorkBite leidis meile kiiresti imelise assistendi, kes on isegi veel võimekam ja ägedam, kui oskasime unistada. Meie koostöö puhul hindan väga seda, kui proaktiivsed on nende värbajad, kes alati küsivad tagasisidet peale kohtumisi ja koostöö alustamist.

Antti Siima

Juhataja / Nomad Resto, Pizzanaut

WorkBite on ettevõte, kellega olen koostööd teinud mitmes eri ettevõttes ning koostöö sujunud väga hästi. WB meeskond on võrreldes platvormidega personaalne, lahendustele orienteeritud tööjõuvahendus agentuur. Nad on aidanud täitmaks päeva, kus vajadus 20 töötajat, samas ka aidanud leida puhkuste asendajaid, kes töötavad graafiku alusel kinlda perioodi vältel. Workbite-le on olnud vaid teha tellimus, kokkulepe töötasu osas ning tingimused, millele töötaja peab vastama. Kui pole turult kohe leida konkreetset inimest näiteks terveks puhkuse perioodiks, siis pakkunud ka omapoolselt võimalust katta vajaminev asendus ka mitme inimesega. Töötavad hingega asja kallal ning orienteeritud tööpakkuja rahulolule. Nende puhul olen saanud olla 99% kindel, et töötaja tuleb kohale ning värvatud tööampsaja/töötaja on vajalike oskustega. See on ka põhiline argument, mistõttu olen ka teised vahendusfirmad enda jaoks kõrvale jätnud. Workbite võtab vastutuse töötaja eest!

Kerttu Kübar-Selde

Teenindusjuht / Spa Tours

Oleme Workbite´ga teinud koostööd juba aasta ja oleme siiani tehtud tööga väga rahul olnud.Nad arvestavad kenasti meie erisoovidega, kuna oleme pubi ja meie tööajad on spetsiifilised, samuti on töö keskmisest keerulisem. Meile meeldib kiire ja vahetu suhtlemine, lisaks meilivahetusele, on kiireid asju ka võimalik operatiivselt lahendada telefoni teel just nüüd ja kohe. Meie majja on jäänud tööle nii mõnigi tubli Workbite kasvandik ja kasutame igapäevatöös ka osalise tööajaga töötajaid.Samuti oleme saanud abikäsi meie hommikusöögi buffeesse. Just selle teema juures meeldib meile kiire reaktsioon, sest hotellis muutub külastajate arv tundidega ja leida tunniga abi, on ütleme nii, et suhteliselt keeruline. Workbite meeskond on igati tore ja rõõmsameelne ja see selle koostöö just eriti lihtsaks teebki.

Kevin Vaidla

Tegevjuht / Norcut

Oleme läbi WorkBite saanud oma vajadused väga kiirelt katta, et masinad ei peaks töötajate haigestumise tõttu kinni olema. Samuti meeldib nende personaalsus. Leidsid meile tootmisabi töötaja ja CNC- pingioperaatorid.

Marek Makko

Teenindusjuht / Merineitsi Restoran

WB on saanud minule väga kasulikuks ja ajasäästvaks koostööpartneriks, kes aitab mul lahendada väga suure hulga personaliprobleemidest. Hoides samas kokku suure hulga minu aega mida kasutada mujal.Kiire ja abivalmis teenus, sujub vägagi meeldivalt.

Jekaterina Ogarkova

Teenindusjuht / Amarillo Restoran

Amarillo restoran on väga tänulik Workbite team'ile. Enamus töötajad on professionaalsed, rõõmsameelsed ja omavad suurt koogemust oma valdkonnas. Workbite team reageerib väga kiiresti ja alati hoolikalt valib meile töötajaid. Suured tänud teile!

Valeria Maltseva

Personalispetsialist / Web Expert OÜ

“Koostöö on olnud väga meeldiv!Teie-poolne initsiatiiv ja kiire reageerimine on olnud mulle suureks abiks värbamisprotsessis! Soovin välja tuua ka imelihtsat ja kiiret kommunikatsiooni - hoidsite mind pidevalt protsessiga kursis ning andsite endast parima, et piiratud ajaga saaks õige spetsialist leitud. Aitäh teile!”