Miks WorkBite?

Keskendume töötajatele ja nende heaolule.

WorkBite seab kõrgeid standardeid nii tööotsijatele kui ka tööandjatele. Nii võivad talentide ja tööampsude otsijad olla kindlad, et WorkBite tööandjad ja töötajad on väärtuspõhise mõtteviisiga. Meie vahendatud töökohtadel on piirkonnas konkurentsivõimeline palk ja väärikas töökeskkond. Me hoolime, et igal vahendataval tööotsijal oleks enda väärtustega kooskõlas töökoht ning toetame nii tööotsijaid kui tööandjaid töökohaga seotud küsimustes. Püsitöö otsijaid ka palgaläbirääkimistes. Meie teenus on tööotsijatele täiesti tasuta.

Meie visioon on olla hüppelaud tulevikku kõigile oma töötajatele, kaasa arvatud ka renditöötajatele (edaspidi Baiterid). Me pühendume nende heaolule ja panustame ka nende olevikku, et arendada läbi erinevate kogemuste meie Baiteritest enesekindlamad ja kogenumad töötegijad. Eesmärgiga luua töökultuur, mis põhineb töötajaid väärtustavatel alustel.

WorkBite on kogukond, kogukond, mis toetab ja arendab oma Baitereid.

Me usume, et koolituste ja ühiste tegevusega saame oma Baiterid muuta veelgi nõutumaks tööturul, lisades neile enesekindlust. Meie kogukonnas on erineva vanuse ja taustaga töötajad, kelle jaoks on tähtis olla osa suuremast eesmärgist.

Pane end meile andmebaasi

Kõik võib alguse saada ühest ampsust.

Kui oled meil andmebaasis ja sobitud meie pakutavatele positsioonidele, siis võtame Sinuga ühendust ja teeme tööpakkumisi, kas pole mitte tore?

Leiame sulle Sinu eest unistuste töö või lisatöö.

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Baiterite tagasiside

Aile Tuuder

Olen põhitöö kõrvalt aeg-ajalt teenindusalaseid tööampse teinud. Workbite’i meeskond on igati toetav ja abivalmis olnud, olen oma küsimustele alati operatiivselt vastuse saanud. Töötasu alati kokkulepitud ajal minuni jõudnud. Olen igati rahul ja julgen ka teistele soovitada.

Grethen Varblane

Workbite on minu arvamusel kõige etem tööampsude pakkuja turul. Meeskond on ülimalt abivalmis, suhtlus on otsene, kiire ja selge ning töötasu on kindlasti konkurentidest kõrgem! Lisaks korraldab sõbralik workbite meeskond ka ühisüritusi ja investeerib oma aega ja tähelepanu nii endi, kui ka tööampsajate arengusse. Olen workbite kaudu tööampse tehes kohanud väga palju meeldivaid inimesi, saanud isegi perspektiivika püsitöö pakkumise ja olen ülimalt tänulik, et mul on olnud võimalus olla osa sellest tegusast tööperest.

Denis Alexeev

Olen WorkBite’iga töötanud üle poole aasta ja tahan öelda, et see on kõige mugavam koht lisaraha teenimiseks või õppimisega ühendamiseks. WorkBite meeskond on alati abiks ja toeks!

Ingmar Loos

See kõik oli minu jaoks kokkusattumus. WorkBite pakkumine tuli ootamatult ja mulle sobis see väga hästi. Kuna mul varasemalt taolist kogemust ei olnud, siis oli ikkagi tore midagi uut proovida. Värbamisprotsess oli iseenesest lihtne. Ala keegi tunneb kedagi ja viib otsad kokku, mida hea värbaja peakski tegema - tundma inimesi, nende iseloomusid, võimekust, kogemust ja nägema neis potentsiaali. Ma ise usun, et pole mõtet kuhugi kunagi tormata ja universum ise toob sinuni kõik selle, mis sulle vaja on.

Kati

WorkBite on suutnud luua paindliku võimaluse igapäevatöö kõrvalt näiteks reisifondi lisaraha teenimiseks. Sobivate kuupäevade ning ettevõtete leidmine on mugav ja ampsudele saab minna kasvõi koos enda sõpradega, mis lisab rõõmsat meeleolu tööle juurde. Peale tööampsul käimist on alati positiivne emotsioon ning tunnen, et ettevõte seisab tugevalt oma töötajate poolel, pakkudes häid töötingimusi ja võimalusi.

Säde Serena Õnnekuu

WorkBite on hingestatud ettevõte. Ma tunnen, et ma ei jää WorkBites märkamatuks. Tunnen, et olen toetatud. Teil on tahe ja soov teha seda mida te teete ja leida alati parimad lahendused- seetõttu olete ilmselt ka kiirelt arenenud. Kuna ettevõte ise selliseid väärtuseid ja energiat kannab, siis need automaatselt on ka minul teiega koostööd tehes. Tulite kriitilisel ajal mu ellu ja olete olnud parim viis ellu tagasi astumiseks ja enda jalgealuse kasvatamiseks.

Sofja Kudrjavtseva

Väga meeldiv kollektiiv, avatud, vastutulelikud töötajad ja juhatajad, tänu WorkBitele leidsin endale põhikoha, kus töötan ka praegu. Alati on võimalus mugavalt ja kiirelt võtta ühendust ja saada vastus oma küsimusele. Juhatajad alati küsivad kuidas tööl läheb ja kas on muresid. Tunnen, et võin olla kindel, et saan alati leida endale vajadusel ka mõnusat lisatööd WorkBite kaudu põhikohale lisaks.