Meie väärtused

Personaalsus - Meil ei ole äppe ega platvormi, me päriselt suhtlemegi ise nii tööandjatega kui ka töötajatega- seega me teame oma inimesi hästi ning saadame igasse ettevõttesse inimesed, keda tõesti tunneme ja kelle oskused oleme päriselt välja selgitanud.

Vääriline töötasu - Meie miinimumtasu tööampsudel täiskasvanutele on 8€/h ka kõige lihtsamatel töödel. Samuti jälgime täiskohaga värbamistel turu hinda. 

Noortemeelsed - noortele tööharjumuste õpetamine, võimaluste pakkumine, teistega arvestama õppimine, uute tutvuste leidmine ning noorte konkurentsivõime tõstmine tööturul. Meil on oma noorte kogukond ehk noored käivad 10-20 kaupa korraga tööl ja loovad uusi sõprussuhteid ja arendavad tiimitöö oskuseid. Paljud noored ei tööta meil ilmselt isegi raha pärast vaid seltskonna ja kogukonna.

Õpihimulised - Turg on väga muutlik, seetõttu hoiame end turul toimuvaga kursis, areneme ja koolitame enda meeskonda ja Baitereid pidevalt.

Kes me oleme ja mida teeme

Värbamisagentuur Workbite on seal, kus töö otsib tegijat ja inimene unistuste ametikohta. Olgu selleks siis mōni väike tööamps vōi pikaajalisem  eneseteostusvōimalus. Teeme töö vōi töötaja leidmise vōimalikult meeldivaks, kiireks ja tulemuslikuks.

Personaalne lähenemine

Meie Workbite’is usume isiklikku lähenemisse. Seetōttu me mitte lihtsalt ei kuuluta, vaid kuulame, arvestame ja tegutseme. Just nii jōuame üheskoos sihile ja teil jääb aega pühenduda juba oma järgmistele eesmärkidele.

Oled tööandja või talent? Anna igatahes endast meile märku!

Ideest teostuseni loetud päevadega

  • Teame kui oluline on hoida ettevõttes vabad töökohad täidetud, sellest tulenevalt tegutseme kiirelt ja leiame parima kandidaadi soovitud päevadega.
  • Läheneme igale väljakutsele personaalselt ja innovaatiliselt. Meie värbamisagentuuris on uudsed lahendused garanteeritud.

Ära oota kauem! Võta meie meeskonnaga ühendust ja viime ideed väledalt ellu.

Värbamisagentuur Workbite on seal, kus töö otsib tegijat ja inimene unistuste ametikohta. Olgu selleks siis mōni väike tööamps vōi pikaajalisem  eneseteostusvōimalus.
Täname! Sinu kiri on saadetud!
Oops! Something went wrong while submitting the form.