Renditööjõud: Miks valida WorkBite?

Meie kogukond

Workbite on rohkem kui lihtsalt renditööjõu agentuur, me oleme kogukond. Meie Baiterite arv on tänaseks kasvanud ligi 300 inimeseni, kes ei ole ainult töötajad, vaid ka osa suuremast perekonnast. Me korraldame regulaarselt üritusi ja koolitusi, et hoida meie tiimi motiveerituna ja kursis viimaste trendidega. Meil on tugev tööampsu tiim!

Eksperdid teeninduses

Meie Baiterid on eriti tugevad teenindussektoris. Meil on lai valik teenindajaid, alates buffee ja lauateenindajatest kuni Fine Dining spetsialistideni. Meie kogemusega tiim on võimeline katma ka suuremahulisi, 30+ inimesega catering üritusi ja palju muud.

Logistika ja laondus

Kui vajate kiiresti lisatööjõudu tööampsu näol lao korraldamiseks või kaupade transportimiseks, siis meie logistika ja laonduse Baiterid on usaldusväärsed ja efektiivsed.

Paindlikkus ja usaldusväärsus

Meie teenused on loodud selleks, et pakkuda teile maksimaalset paindlikkust igal tööampsul. Meie Baiterid on läbinud põhjaliku väljaõppe ja neid saab usaldada ka keerukamate ülesannetega.

Miks Valida Meid?

  • Kogemus ja Ekspertiis: Meie tiimil on aastatepikkune kogemus erinevates sektorites.
  • Kohandatud Lahendused: Meie teenused on kohandatud vastavalt teie vajadustele.
  • Usaldusväärsus: Meie maine räägib enda eest; me oleme usaldusväärne partner teie äris.

Meie väärtused

Personaalsus - Meil ei ole äppe ega platvormi, me päriselt suhtlemegi ise nii tööandjatega kui ka töötajatega- seega me teame oma inimesi hästi ning saadame igasse ettevõttesse inimesed, keda tõesti tunneme ja kelle oskused oleme päriselt välja selgitanud.

Vääriline töötasu - Meie miinimumtasu tööampsudel täiskasvanutele on 8€/h ka kõige lihtsamatel töödel. Samuti jälgime täiskohaga värbamistel turu hinda. 

Noortemeelsed - noortele tööharjumuste õpetamine, võimaluste pakkumine, teistega arvestama õppimine, uute tutvuste leidmine ning noorte konkurentsivõime tõstmine tööturul. Meil on oma noorte kogukond ehk noored käivad 10-20 kaupa korraga tööl ja loovad uusi sõprussuhteid ja arendavad tiimitöö oskuseid. Paljud noored ei tööta meil ilmselt isegi raha pärast vaid seltskonna ja kogukonna.

Õpihimulised - Turg on väga muutlik, seetõttu hoiame end turul toimuvaga kursis, areneme ja koolitame enda meeskonda ja Baitereid pidevalt.‍

Personaalne lähenemine

Meie Workbite’is usume isiklikku lähenemisse. Seetōttu me mitte lihtsalt ei kuuluta, vaid kuulame, arvestame ja tegutseme. Just nii jōuame üheskoos sihile ja teil jääb aega pühenduda juba oma järgmistele eesmärkidele.

WorkBite kogukonna matk osade Baiteritega


Täname! Sinu kiri on saadetud!
Oops! Something went wrong while submitting the form.